Зірка серіалу Кухня виступив проти війни в Україні

До початку повномасштабного російського вторгнення актор активно критикував уряд РФ.

 
Російський актор Дмитро Назаров, більш відомий за роллю шеф-кухаря Віктора Баринова у серіалі Кухня, виступив проти повномасштабної війни в Україні. Про це йшлося в ефірі каналу FREEДОМ.
 
Зокрема, артист у своїх віршах і піснях критикує путінський режим і закликає росіян не вірити пропаганді. Втім, із зіркою почав воювати пропагандист Володимир Соловйов, який закликає його залишити театр і витрачати гроші держави.
 
«Він казав, що я повинен покинути театр і припинити витрачати бюджетні кошти батьківщини. Ну, по-перше, всі останні фільми, які досить добре були оплачені, так само, як і реклама, до бюджетних коштів не мають жодного відношення. А щодо театру, де я отримую з усіх моїх доходів найменшу зарплату, я загалом роблю касу», – сказав Назаров.
 
Водночас Дмитро запевняє, що глядачі, які ходять на спектаклі, підтримують громадянську позицію його і його колег, які виступають проти військових дій на території нашої країни.
 
«Практично всі спектаклі почали звучати інакше. Відразу після 24 лютого Вальпургієва ніч почала по-іншому сприйматися глядачами. Судячи з реакції зали, швидше – більшість із нами», – висловив він.
 
Раніше повідомлялося, що Земфіра, яка ще 24 лютого висловилася про повномасштабну війну в Україні, на концерті у Кіпрі зробила несподівану заяву.
 
Пугачова перервала мовчання після масованих атак по Україні

 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net