Жінка з інвалідністю звинуватила соліста Backstreet Boys у зґвалтуванні

Зірка заперечує всі звинувачення. Його адвокат Майкл Хольц уже виступив із відповідною заявою.

 
Соліста культового бойсбенду Backstreet Boys Ніка Картера звинуватили у зґвалтуванні. Про це заявила Шеннон Рут – жінка з інвалідністю, якій на той момент було 17 років. Випадок нібито стався під час туру гурту Black & Blue у 2001 році, повідомляє Rolling Stone.
 
Тепер 38-річна жінка стверджує, що Картер обрав її з черги шанувальників, які чекали на автографи в Tacoma Dome у Вашингтоні, і запросив до туристичного автобуса. Вона нічого не підозрювала, бо була незайманою.
 
У Рут аутизм та ДЦП. За її словами, Картер, якому на той час був би 21 рік, напоїв її рожевим напоєм під назвою VIP-сік зі смаком алкоголю, а потім наказав їй, щоб вона зайнялася з ним оральним сексом. Артист, за словами Рут, проінструктував її, як діяти, хоч вона плакала.
 
Потім Картер нібито зґвалтував її на ліжку і наказав мовчати, заявивши, що це буде «їх особливий секрет».
 
Але дівчина пригрозила, що розповість про те, що сталося, після чого музикант, нібито, став «неприємним і загрозливим».
 
«Після того, як він зґвалтував мене, я пам’ятаю, як він назвав мене «відсталою с*кою», схопив мене і залишив синці на моїй руці. Картер намагався налякати мене, щоб я замовкла. Він сказав, що «налаштує людей проти мене, тому що він був Ніком Картером і міг зруйнувати моє життя», — зізналася позивачка.
 
За словами Шеннон, те, що трапилося, сильно вплинуло на неї.
 
«Останній 21 рік був наповнений болем, збентеженням, розчаруванням, соромом і самоушкодженням, які є прямим результатом того, що Нік Картер зґвалтував мене. Незважаючи на те, що я аутист і живу з церебральним паралічем, я вважаю, що ніщо не вплинуло на мене більше… ніж те, що зі мною зробив Нік Картер», — сказала Рут.
 
Тим часом Картер заперечує всі звинувачення. Його адвокат Майкл Хольц уже виступив із відповідною заявою.
 
«Ця заява про інцидент, який, ймовірно, мав місце більше 20 років тому, не тільки юридично необґрунтована, але й зовсім не відповідає дійсності. На жаль, ось уже кілька років пані Рут маніпулюють, змушуючи висувати помилкові звинувачення щодо Ніка, і ці звинувачення неодноразово і суттєво змінювалися з часом. Ніхто не має бути обдурений прес-ходом, організованим опортуністичним адвокатом — у цьому твердженні немає нічого, що ми не сумніваємося в тому, що суди швидко зрозуміють», — сказав адвокат.
 
Нагадаємо, раніше китайську зірку рекламних кампаній Louis Vuitton та Porsche Кріса Ву звинуватили у зґвалтуванні. Пекінський суд у Пекіні визнав 32-річного співака, модель та актора винним у нарузі над трьома жінками та зборі групи для участі в оргії. Його позбавили волі на 13 років.
 
На концерті Backstreet Boys обвалилася арка: 14 постраждалих
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net