Українського гумориста розкритикували за жарти про загиблих бійців ЗСУ

Артист мав намір пожартувати про обмеженість державних видатків, а не про ЗСУ. Але власну помилку визнав.

 
Український гуморист Олег Грюндик під час виступу у Львові невдало пожартував про виплати сім’ям військових, які загинули, захищаючи нашу країну. Навколо цього вислову спалахнув скандал. У Мережі стендап-коміка жорстко розкритикували.
 
Грюндик виступав у львівському клубі-бомбосховищі СULT Comedy Hall. Він охопив тему компенсації в розмірі 1,5 мільйона гривень, яку отримують сім’ї загиблих бійців в Україні.
 
Зокрема, стендапер порівняв компенсації сім’ям загиблих українських героїв з «ковідною тисячею» за вакцинацію, яку спочатку можна було витратити на обмежену кількість послуг.
 
«Сім’ям загиблих воїнів ЗСУ компенсують 1,5 мільйона гривень, чи чули про таке? А чи знаєте, що їх можна витратити тільки на книжки, кінотеатри, спортзал?» – сказав гуморист.
 
Незважаючи на те, що глядачі в залі сміялися та аплодували, у Мережі слова артиста розкритикували.
 
«Жарт про ЗСУвців — дно. Автора потрібно було копняком навернути і так закінчити виступ», «Олегу Грюндику з жартом «про померлих ЗСУвців (його слова) і півтора мільйона гривень потрібно було намилити невмитий писок прямо в залі», «Жарт про загиблих бійців ЗСУ та про компенсацію – це що було? Ви серйозно?» – написали користувачі під відео.
 


 
 
Хвиля хейту змусила Грюндика вибачитися. В Instagram він заявив, що «обрав невдалий приклад і нікого не хотів образити».
 
«Я перепрошую у всіх, кого зачепив мій жарт. Я не хотів нікого образити. Я усвідомлюю, що радше цього не варто було робити. Я вчитимуся на власних помилках, адже доля моя така», – сказав гуморист.
 
Грюндик додав, що мав намір пожартувати про обмеженість державних видатків, а не про ЗСУ. Але власну помилку осягнув.
 

 
 
Нагадаємо, раніше український актор театру і кіно Станіслав Боклан прочитав байку про Свиню та собаку, у якій йдеться про походження російського солдата.
 
Вакарчук написав зворушливий вірш про ненависть

 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net