Український танцюрист-захисник озвучив найстрашніший момент на фронті

Коли бійців «накривають» абсолютно з усієї вогнепальної зброї, у них дуже падає моральний дух.

 
Український танцюрист і модель Назар Грабар, який пішов добровольцем у Донецьку область захищати країну від російських окупантів, зізнався, що найстрашніше на фронті – це ворожа артилерія. Про це він розповів в інтерв’ю для YouTube-каналу Money 24 – Про бізнес.
 
За його словами, під час артобстрілів ЗСУ не можуть дати жодної відсічі і просто чекають в окопах, коли закінчиться вогонь.
 
«Артобстріли – це найскладніше. Багато хто зараз походили у тир, викладають фотографії з AR-15, мовляв, «якщо війна, то я готовий». Ні в тин! Ми теж так думали. Може, у Другу чи Першу світову війну стрільня була, але зараз переважно війна техніки, війна дронів, артилерії та коригування вогню. Тому зараз найцінніші люди – це навідники. І от артилерія – це отака тема: тебе просто накриває з усього, що вони мають. Ти не можеш зробити нічого. Це пригнічує твій моральний дух дуже сильно. Ти навіть голову підняти не можеш. На нас скидали касетні бомби, танки, Гради, БТР», – сказав Грабар.
 
Він додав, що йому з товаришами поталанило. Грабаря оточують досвідчені бійці із ССО.
 
«Вони до нас в окоп застрибують і кажуть: «Ми розуміємо, ніщо не садить моральний дух так, як артилерія, тому що вона тебе фігачить, а ти не можеш зробити нічого. Наше завдання – паніці й страху не піддатися, бо ми знаємо, що йде після артилерії – йде піхота на зачистку. І от там нам потрібно буде дати бій». І там вже адреналін грає, звісно… Коли починає працювати суто мінометка, вже не так потужно закидають, але ще закидають, щоб голів не піднімали, і починає йти піхота. Потрібно бути акуратним, під час виходу опускати голову і не давати піхоті йти далі. Вже потрібно вести стрілецький бій: змінювати позиції, знаходити точки нові і максимально окопуватися, займати оборону, щоб нас не пройшли», – додав танцюрист.
 
 
 


 
 
Нагадаємо, раніше український співак Тарас Тополя, який з перших днів війни служить парамедиком у складі ЗСУ, розповів про найстрашніші ситуації на фронті.
 
Тарас Тополя зізнався, чого найбільше боявся на фронті

 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net