Принц Гаррі програв позов про оплату його охорони під час візитів до Британії

Син короля Чарльза III хотів сам сплачувати за послуги поліції Британії під час його візитів додому.

Принц Гаррі програв судовий процес, який стосувався оплати поліцейської охорони під час своїх візитів чи візитів сім’ї до Великобританії. Про це повідомляє ВВС.

Юристи Міністерства внутрішніх справ виступали проти того, щоб дозволити заможним людям «купувати» безпеку у поліції.

Зокрема герцог Сассекський судився з Міністерством внутрішніх справ Великобританії у зв’язку зі скасуванням його захисту, що фінансується платниками податків, після того як він з Меган Маркл відмовився від королівських повноважень у 2020 році.

Адвокати принца Гаррі вважали це рішення необґрунтованим. Юристи герцога Сассекського стверджували, що у законодавстві є положення, що дозволяють оплачувати «спеціальні поліцейські послуги», і тому «їхня оплата не суперечить громадським інтересам чи громадській довірі до столичної поліції».

Але адвокати Міністерства внутрішніх справ заявили, що обговорюваний тип захисту, який може означати «спеціалізовані офіцери в якості охоронців», не є тим самим, що фінансування додаткової поліції під час футбольних матчів.

Адвокат столичної поліції стверджував, що було б нерозумно наражати офіцерів на небезпеку через «сплату коштів приватною особою».

Раніше повідомлялося, що принц Гаррі та Меган Маркл заявили, що потрапили у «майже катастрофічну автомобільну погоню» за участю папараці в Нью-Йорку.

У Великій Британії вийшла пародія на мемуари принца Гаррі

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net