Назар Грабар розповів, як дізнався про загибель брата на фронті

Рішення вирушити на фронт він ухвалив саме завдяки старшому братові, адже не хотів його відпускати самого.

Український танцівник і модель Назар Грабар, який зараз служить добровольцем на фронті, розповів, як дізнався про загибель рідного брата Іллі. Про це він повідомив в інтерв’ю Анатолію Анатоличу для його YouTube-каналу Зе Інтерв’юєр.

Зокрема два брати служили в одному підрозділі і того фатального дня танцюрист отримав поранення — уламок від гранати потрапив йому в груди. Він до останнього не хотів говорити командиру, що поранений, адже його родич, незважаючи на ворожий обстріл, стане і піде йому на допомогу.

«Але що довше ми сиділи, то більше мене заливало кров’ю. Мені стало холодно — почалася гіпотермія, тобто крові я втрачав чимало. Тому командир роти сказав, щоб мене оглянули», — розповів він.

Зірку оглянули у медпункті, сказавши, що йому треба їхати на рентген до іншого місця, адже його поранення могло завершитися фатально. Тому після рентгену захисника відправили до клініки, де могли витягти уламок і провести операцію.

«Я говорив: «Ні-ні-ні. Я не можу їхати. В мене на позиції брат. Я не поїду». Але мене все одно забрали. Їхати години зо три. І я не знаю, чому, але всю дорогу я тупо ридаю. Скільки ми їхали — я весь час плакав. Я весь час пишу зв’язківцям: «Як там Ілля? Скажіть йому, що я норм, що скоро я повернуся». Мені відповідають, що все добре — Ілля ліг спати, все тихо. І так цілий день: я питаю, як Ілля, мені відповідають, що все добре», — розповів захисник.

Однак увечері Назара розбудив телефонний дзвінок командира, який сказав про смерть Іллі.

«Десь опів на першу ночі телефонує мені командир. Я піднімаю, і перші слова, які я чую, він каже: «Вибач Назаре, не вберегли. Ілля загинув». Моя реакція-– я не вірю. Я вибігаю з палати я кажу: «Не може бути! Не може такого бути». Він каже: «Їх накриває, капєц — і танками, і мінометом, всім-всім. Ми вже декілька годин намагаємося витягти з позиції тіло, але накриває так, що капєц. Вже більше шести поранених, хто намагався витягти. Ця ніч була для мене, напевно, найстрашнішою у моєму житті. Всю ніч я простояв в лікарні на колінах і ридав», — резюмував Грабар.

Раніше повідомлялося, що Назар Грабар, який з перших днів війни вступив до лав ЗСУ, сказав, що у бою із російськими загарбниками загинув його брат. 

Назар Грабар отримав поранення на передовій

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net