Крутоголов прокоментував скандал із сестрою загиблої Марини Поплавської

Керівник Дизель Студіо зізнався, що сестра загиблої Марини Поплавської є досить складною людиною, яка не раз нападала на команду.

 
Український актор та художній керівник Дизель Студіо Єгор Крутоголов вважає, що сестра загиблої в ДТП Марини Поплавської чекає від команди грошей, тим самим звинувачує їх у піарі на ім’я артистки. Про це він розповів в інтерв’ю Славі Дьоміну.
 
«Ми не робимо того, чого вона хоче. Хоче, щоб ми заплатили їй гроші. Ми хотіли поставити пам’ятник. Ми його зробили. Навіть два. Один пам’ятник зробили для цвинтаря, і ще один для міста — у Житомирі. Але саме сестра не дозволяє нам його поставити», – сказав він.
 
Водночас Єгор Крутоголов зазначив, що Дизель Студіо залишили велику суму для племінниць артистки, оскільки та дуже їх любила. Втім, цей вчинок нібито не влаштував родичку гумористки.
 
«Це все дуже складні стосунки. Я думаю, що вона звинувачує нас у її смерті. Ми зробили два депозити для дітей її сестри. Ми чекали, поки їм виповниться 18 років, старша ось уже досягла повноліття. Ми хотіли купити їм по квартирі у Житомирі. «Виявилося, що це складно здійснити без згоди її матері. Тому два депозити по 20 тисяч доларів зараз просто лежать для її дітей, а вона ллє на нас бруд і звинувачує у всіх смертних гріхах», — додав актор.
 


 
Раніше повідомлялося, що Єгор Крутоголов зізнався, чому не пішов служити до ЗСУ.
 
Сестра актриси Дизель Шоу показала скандальне листування з командою
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net