Комаров дав поради росіянам у зв язку з мобілізацією

Телеведучий назвав єдиний шанс, за якого військові країни-агресора зможуть вижити в Україні.

 
Український ведучий Дмитро Комаров, який від початку повномасштабного вторгнення Росії у нашу країну, відвідує фронтові території та волонтерить, розповів призовникам РФ, як врятуватися від армії та вижити. Порадами він поділився в Instagram.
 
«Російській мобілізації присвячується. Спостерігаю у Харківській області наслідки так званого «планового перегрупування» військ Росії. Підбиті Z-танки вже не рахую – надто їх багато. Промовчу про кількість тіл росіян. А скажу про те, що вже багато полонених росіян відкрито кажуть: армія і влада Росії кинули своїх, кинули на забій. І россолдати реально радіють полону», – почав телезірка.
 
Комаров зазначив, щоб його підписники з Росії передали ці слова мобілізованим.
 
«Інструкція – як росіянину зберегти життя, якщо не вдалося ухилитися, відкупитися, втекти у Грузію. Передусім росіянин має пам’ятати, що неважливо, як і чому він потрапив воювати в Україну – за мобілізацією чи з примусу, за наказом чи добровільно, «боявся, що посадять» чи «натиснули», «я звичайний водій БТРа» чи «я лиш кухар», – продовжив ведучий.
 
За його словами, будь-яка людина у складі збройного угруповання на території України буде, з великою ймовірністю, законно ліквідована. А єдиним шансом гарантовано залишитися живим, як стверджує Комаров, залишається добровільна здача в полон.
 
«Велика кількість російських полонених в Україні щасливі, що живі, у теплі й нагодовані, а не гниють на полях. Повторюся, це ЄДИНИЙ варіант, який на 100% гарантує життя. Україна дає шанс. Спеціально для цього працює державний проект – Єдиний центр прийому звернень військовослужбовців Росії про здачу в полон Хочу жити. Бажаєте? Контактуєте, конфіденційно обговорюєте процедуру здачі в полон. Після успішної мирної здачі отримуєте триразове харчування, медобслуговування, юридичний супровід з боку міжнародних організацій, регулярний зв’язок з рідними, пріоритетну можливість обміну», – зазначив він.
 
Також Комаров підкреслив, що росіяни, які добровільно здалися в полон, будуть оформлені за документами як такі, що потрапили в полон під час бою.
 
«Це автоматично скасовує статтю «10 років» і зберігає після повернення в РФ усі пільги й виплати, захищає від переслідування… Росіяни, не повторюйте помилки 57 000+ загиблих та десятків тисяч скалічених. А краще взагалі не їдьте в Україну. Беріть приклад із громадян Дагестану, які почали масово, сміливо боротися із Кремлем», – заявив ведучий.
 
Крім того, він показав розбиту техніку окупантів на Харківщині.
 

 
Нагадаємо, раніше Комаров продав власну машину Сhrysler Сrossfire. Вторгований мільйон гривень пішов на допомогу Україні.
 
Дмитро Комаров показав, що окупанти залишили після себе на Харківщині

 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net